logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Комаровський: Грип – убивця наших бабусь і дідусів

За словами Комаровського, існує висока смертність дорослих від грипу

В Україні катастрофічно не вистачає вакцин від грипу. Таку думку відомий український педіатр Євген Комаровський висловив в інтерв’ю головному редактору інтернет-видання "ГОРДОН" Олесі Бацман на телеканалі "112 Україна".

"Виробників вакцин у світі залишилося п’ять-шість компаній. [В Україні] найгостріший дефіцит вакцин, і деяких вакцин від грипу в нашій країні навіть ніколи не було, і ми не знаємо, чи побачимо ми їх коли-небудь чи ні. Їх у нас не вистачає катастрофічно! Тому щепитися чи ні – це питання не доцільності, а матеріальних можливостей: якщо у вас є можливість прищепитися самим і прищепити своїх дітей, захистити їх від інфекцій – ви це робите", – зазначив він.

За словами Комаровського, існує висока смертність дорослих від грипу, а особливо – серед літніх людей.

"Грип – це вбивця наших бабусь і дідусів. Водночас дуже часто буває, що бабуся начебто одужала від грипу, але померла наступного дня від інсульту. Через температуру, через те, що не могла харчуватися нормально, через інтоксикацію – слабкі судини не витримують грипу – і тому людина помирає. Який діагноз буде? Інфаркт, інсульт. Тепер запитання: від кого наші бабусі беруть грип? Від вас, молодих, від онуків! Якщо ви своїм літнім батькам відводите ваших маленьких дітей, то яке ви маєте моральне право їх не захистити?!" – додав він.

Комаровський: Найкрутіший спосіб поламати все політтехнологам – зібратися нам із Зеленським і Данилком і сказати: голосуйте за цього. Читайте повну версію інтерв’ю

В Інституті епідеміології заявили, що в сезоні 2018–2019 років в Україні очікують найбільшу з 2016 року кількість хворих на грип і ГРВІ.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/society/-komarovskij-grip-ubivtsja-nashih-babus-i-didusiv-482052.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.