logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Мати загиблої екс-регіоналки Бережної заявила, що у неї вдома зберігалося 2 кг золота, а не один, як повідомили у СБУ

Бережна заявила, що виявлене у неї золото куплене в Луганську

Мати загиблого екс-нардепа від Партії регіонів Ірини Бережної, лідер громадського об’єднання "Сила добра" Олена Бережна зберігала вдома кілька кілограмів золота, тому що не довіряє українським банкам. Про це Бережна заявила 8 листопада під час увімкнення з лікарні в Києві в ефірі російського федерального телеканала "Россия 24".

7 листопада у СБУ повідомили, що виявили під час обшуку у Бережної документи та електронні носії, які свідчать про її антиукраїнську діяльність, а також кілограмовий злиток золота.

"Там два кілограмові злитки, які я придбала ще 11 років тому в Луганську у банку. І ви знаєте, що у нас така ситуація в країні, що у нас 112 банків просто ліквідували, зробили банкрутами за цей час", – пояснила вона.

Бережна додала, що хотіла би подивитися, що відбувається в її квартирі після обшуку. За словами глави громадського об’єднання, виявлений у неї лист до міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова про необхідність активізації діяльності російських організацій в Україні має "статус правозахисної діяльності".

6 листопада юрист і колишній заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька повідомила інтернет-виданню "ГОРДОН", що співробітники СБУ прийшли з обшуком до її київського офісу і шукають докази сепаратистської діяльності Олени Бережної. Вона також не відкинула, що обшук ініціював бізнесмен Борис Фуксман, який є батьком онуки Бережної.

У СБУ підтвердили факт обшуків.

Сама Бережна заявила, що під час обшуків у її квартирі співробітники СБУ "переступали через неї і наступали їй на волосся". Жінку госпіталізували.

Вона стверджує, що за обшуками СБУ в її квартирі стоїть Фуксман. Бізнесмен це заперечує.

Ірина Бережна була депутатом Верховної Ради VI і VII скликань. 5 серпня 2017 року вона загинула у ДТП у Хорватії. Її дочка Даніелла не постраждала. Кілька днів потому Фуксман зізнався, що є батьком дитини Бережної.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-mati-zagibloji-eks-regionalki-berezhnij-zajavila-shcho-u-neji-vdoma-zberigalosja-2-kg-zolota-a-ne-odin-jak-povidomili-v-sbu-489110.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.