logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Екс-глава "Укрспецекспорту" Бондарчук: Я не кум Льовочкіна. Моя кума – його рідна сестра Юлія, вона хрестила мого сина

Бондарчук підкреслив, що знайомий із Льовочкіним багато років

Колишній директор "Укрспецекспорту" Сергій Бондарчук в інтерв’ю "ГОРДОН" сказав, що інформація, ніби він і нардеп від Опозиційного блоку, екс-глава Адміністрації Президента України Сергій Льовочкін – куми, не відповідає дійсності.

"Дуже багато публічного негативу щодо мене з’явилося завдяки журналісту і нинішньому нардепу Сергію Лещенку. Він присвячував моїй скромній персоні різні публікації, у яких називав мене кумом Льовочкіна", – пояснив він.

Бондарчук підкреслив, що знайомий із Льовочкіним багато років.

"Але ми не куми. Насправді моєю кумою є його рідна сестра Юлія Льовочкіна, вона хрестила мого сина. Незважаючи на це, з Сергієм Льовочкіним ми в різних політичних і світоглядних таборах. Більше вам скажу: чоловік моєї рідної сестри – увага! – був керівником протоколу і церемоніалу пана Януковича із 2006-го до 2014-го", – розповів він.

Екс-глава "Укрспецекспорту" Бондарчук: У ГПУ моєю справою займаються 44 слідчі і 17 прокурорів, а розстрілами на Майдані – 35 слідчих. Читайте повну версію інтерв’ю

Бондарчук очолював "Укрспецекспорт" у 2005–2010 роках. У січні 2015 року Головна військова прокуратура України повідомила його про підозру у заволодінні $7,4 млн, що належали компанії.

Міністерство внутрішніх справ України оголосило Бондарчука у всеукраїнський розшук у лютому 2015 року. У червні 2015-го Інтерпол оголосив його в міжнародний розшук.

15 березня 2017 року генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Бондарчука затримали в Лондоні. Сам Бондарчук спростував заяву генпрокурора, розмістивши фотографії, на яких він сидить зі свіжим номером газети The Guardian у барі.

26 липня 2018 року Бондарчук повідомив, що Вестмінстерський магістратський суд Великобританії відмовив ГПУ в його екстрадиції в Україну, тому що визнав її справу політично мотивованою. Країна надала йому політичний притулок.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-eks-glava-ukrspetseksportu-bondarchuk-ja-ne-kum-lovochkina-moja-kuma-jogo-ridna-sestra-julija-vona-hrestila-mogo-sina-489910.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.