logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Лідер "АвтоЕвроСилы" спалив свій Land Rover на знак протесту проти ухвалених Радою законів про "євробляхи"

Ярошевич (біля мікрофона) на мітингу пообіцяв знищити свою машину, якщо депутати не прислухаються до вимог протестувальників

Увечері 8 листопада лідер громадської організації "АвтоЕвроСила" Олег Ярошевич спалив свій Land Rover, протестуючи проти відмови Верховної Ради прислухатися до вимог водіїв машин на єврономерах. Знищення позашляховика він транслював у Facebook.

"АвтоЕвроСила" два дні блокувала рух у центрі Києва, вимагаючи ухвалення двох законопроектів про зміну порядку ввезення та розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією ("євроблях").

"Коли я заявив на нашій акції про те, що спалю свій Land Rover, якщо не проголосують нашу правку, – це не був популізм чи піар. Це була свідома заява лідера, який розуміє, що для більшості людей, які купили право користування авто на європейській реєстрації за €1500, дешевше спалити своє авто, ніж його купити та розмитнити за прийнятим сьогодні законами", – сказав Ярошевич.


https://www.facebook.com/AESUkraine/videos/288601518657329/

8 листопада депутати Ради ухвалили в цілому законопроект про зниження базових ставок акцизного податку для авто на єврономерах, вони будуть становити від €50 до понад €100 залежно від об’єму двигуна. Коефіцієнт віку авто вирішили обмежити максимальним значенням 15, тобто машину, старшу за 15 років, оцінюватимуть як 15-річну.

Іншим законопроектом, ухваленим сьогодні у другому читанні і в цілому, Рада посилила відповідальність за порушення правил транзитного ввезення машин на єврономерах, збільшивши розмір штрафів, а також заборонила використання таких автомобілів із комерційною метою.

Як заявила в жовтні глава комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики, нардеп від Блоку Петра Порошенка Ніна Южаніна, із початку року в Україну завезли понад півмільйона автомобілів на єврономерах.

Власники "євроблях" (автомобілів на єврономерах) стверджують, що акцизні збори в Україні настільки великі, що перевищують усі інші податки під час розмитнення європейських машин.

Під Верховною Радою 7–8 листопада відбувалися акції протесту. Власники авто на єврономерах вимагали перегляду формули розрахунку акцизу.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-lider-avtoevrosily-spaliv-svij-land-rover-v-znak-protestu-proti-prijnjatih-radoju-zakoniv-pro-evrobljahah-490124.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.