logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Суд скасував заборону на проведення маршу націоналістів у Варшаві

 Суд у Польщі скасував заборону на проведення маршу націоналістів

Суд у польській столиці Варшаві скасував заборону на проведення маршу націоналістів і правих радикалів в день 100-річчя незалежності Польщі.

У суді зазначили, що доказів, представлених владою міста, недостатньо, повідомляє DW.

Очікується, що влада міста подасть апеляцію.

Націонал-консервативний уряд Польщі в якості реакції на заборону оголосив про проведення альтернативного маршу за тим же маршрутом. Ходу мав очолити президент країни Анджей Дуда. Після вердикту суду представники уряду закликали відзначити національне свято спільним маршем.

Напередодні мер Варшави Ханна Гронкевич-Вальц заборонила проводити марш. Она виразила стурбованість здатністю поліції Варшави забезпечити безпеку ходи.

У минулому році в ході маршу в День незалежності на вулиці міста вийшли десятки тисяч націоналістів, багато з яких вигукували расистські гасла і принесли з собою провокаційні транспаранти. Всього в ході тоді взяли участь майже 60 тисяч осіб.

Подібні марші правих сил проходять у Варшаві з 2009 року.

11 листопада 2018 року Польща святкує 100 років незалежності. У цей день в 1918 році завершився період поділу Польщі між Росією, Німеччиною і Австро-Угорщиною.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/sud-skasuvav-zaboronu-na-provedennja-marshu-natsionalistiv-u-varshavi-2506057.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.