logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Гройсман: Старт опалювального сезону – пряма відповідальність конкретних міських голів

Гройсман: Уряд ще 5 жовтня ухвалив рішення про початок опалювального сезону

Старт опалювального сезону є "прямою відповідальністю конкретних міських голів", заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на годині запитань до уряду у Верховній Раді 9 листопада, передає кореспондент "ГОРДОН".

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що опалювальний сезон у Павлограді Дніпропетровської області досі не стартував, а скоро "тридцятиградусні морози".

"У межах децентралізації ми передали $4 млрд у місцеві бюджети. Цього достатньо, щоби своєчасно підготуватися, погасити попередні борги... Уряд ще 5 жовтня ухвалив рішення про початок опалювального сезону", – заявив прем’єр.

Він додав, що поки немає жодних вимог щодо будь-яких передоплат за енергоносії, також є можливість реструктуризації боргів міста за енергоносії.

"Але міські голови дозволяють нехтувати інтереси людей і кивають на уряд... У 95% міст опалювальний сезон стартував, а у 5% – ні. Отже, є проблеми в управлінні", – зазначив прем’єр-міністр.

Станом на 30 жовтня в українські підземні сховища закачали 17,1 млрд м3 природного газу, повідомила прес-служба НАК "Нафтогаз України" 1 листопада.

19 жовтня прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що з 1 листопада ціна на газ в Україні підвищиться на 23,5%. Отже, вартість газу для населення становитиме 8550 грн за 1000 м3. До 1 листопада населення отримувало газ за попередньою ціною – 6958 грн за 1000 м3.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-grojsman-zapusk-opaljuvalnogo-sezonu-prjama-vidpovidalnist-konkretnih-miskih-goliv-491586.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.