logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

В Україні хочуть перестати будувати ліві повороти на швидкісних трасах


Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства пропонує обладнати швидкісні траси різнорівневими розв’язками. Про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

- У нових змінах у ДБН щодо автомобільних доріг загального користування плануємо обмежити влаштування лівих поворотів на ділянках з високою інтенсивністю руху та передбачити в цих місцях обов’язкове проектування різнорівневих розв’язок, — заявив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

За його словами, близько третини аварій на трасах відбувається в ході виконання лівого повороту через зустрічний потік.

Одна з причин таких аварій — розміщення при будівництві доріг лівих поворотів, не враховуючи при цьому параметри щільності руху.

Планується встановити, що ліві повороти будуть розміщуватися тільки на ділянках доріг з інтенсивністю руху до 20 тис. автомобілів на добу.

На швидкісних дорогах категорії 1-б з інтенсивністю руху понад 20 тис. машин потрібно буде будувати багаторівневі розв’язки.

В Україні хочуть перестати будувати ліві повороти на швидкісних трасах

Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/ukraine/v-ukrayini-hochut-perestati-buduvati-livi-povoroti-na-shvidkisnih-trasah-363107”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.