logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Баварія змінює міграційну політикуПарламент Баварії підтримав “план надання політичного притулку”, який передбачає значне посилення міграційної політики.
Так, план передбачає фрахтування літаків для прискореної висилки мігрантів, які отримали відмову в притулку, до країни їх походження, – DW.
Повідомляється, що регіональний план, який вступить в силу в серпні, передбачає також створення семи центрів первинного розміщення мігрантів, де їх заяви будуть розглядати в прискореному режимі. У цих центрах прохачам притулку замість грошей будуть видавати картки з чіпом, за допомогою яких вони зможуть купувати їжу та одяг.
Як раніше пояснили в баварському уряді, нововведення має зробити звернення за отриманням притулку на території Баварії менш привабливим.
“Ми хочемо показати, що наша правова держава працює і може стати прикладом для всієї Німеччини”, – прокоментував документ прем’єр-міністр Баварії Маркус Зьодер.
Нагадаємо, що раніше була названа сума, яку мігранти перевели з Німеччини в рідка країни.Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.