logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

ІНТЕРВ’Ю ПАТРІАРХА МОЙСЕЯ


Передмова до ексклюзивного інтерв’ю з Патріархом Мойсеєм

ІНТЕРВ

В Патріархію Української Автокефальної Православної Церкви Канонічної надійшов лист для Патріарха Мойсея від співробітника видання "Газета по-київськи" Андрія Ткача. За рядками листа ми побачили бажання заробити чергові 30 срібників, спекулюючи на відкритості і добропорядності істинних християн. Приводимо цей лист в повному обсязі.

Доброго дня, отець Леонід. В телефонній розмові ви обіцяли передати патріарху Мойсею питання від нашої газети (Газета по-київськи). Якщо ви дійсно переконані в своїй правоті, прошу вас виконати свою обіцянку. Надсилаю запитання для Мойсея, будь-ласка перешліть йому і чекаю відповідь на свою адресу.

1. Де ви зараз перебуваєте?

2. Коли плануєте повернутися в Україну?

3. Чим ви займаєтесь за кордоном?

4. Хто наглядає за вашим майном, квартирами та машинами?

5. Де ви заробили такі кошти?

6. Хто залишився за головного у вашій церкві та чи має право вона продовжувати богослужіння після такого гучного скандалу?

7. Віза якої країни допомогла вам покинути межі України?

8. На які кошти зараз ви живете? Хто з відомих людей відвідував чи відвідує і зараз вашу церкву?

9. Чимало ваших колишніх прихожанок скаржаться, що ви ґвалтували їх, споюючи вином з якимось снодійним? Пропонували народити від вас “божих дітей”? Що на це скажете?

10. Якщо ви впевнені в своїй невинуватості чому уникаєте зустрічі з міліцією?

11. Якщо ви кажете що проповідували православну віру, то чому колишні віруючі твердять, що ви навчали їх, що рідні для них відтепер вороги?

12. Навіщо ви забороняли людям спілкуватися з тими, хто поза церквою?

13. Навіщо на огорожі будівлі вашої церкви колючий дріт?

Зразу зауважуємо, що зі сторони о. Леоніда не було ніякої обіцянки щодо передачі питань журналіста Патріарху. Вражає також відсутність в листі належного рівня поваги до особи високого духовного сану.

У жовтні місяці, на початку широкомасштабної кампанії по знищенню Патріарха Мойсея і УАПЦ-К (докладніше...) до патріархії зверталося багато представників ЗМІ, а саме — ICTV, 1+1, Новий канал, "Комсомольская правда" та інші (докладніше...) . Вони були доволі толерантні, запевняли у своїй незаангажованості і обіцяли об’єктивне подання інформації. Натомість щирість і відкритість духовенства і парафіян була використана лише як робочий матеріал для подання сфабрикованої інформації у теле та радіопередачах, у газетних та інтернет-виданнях. Використовувалися спотворенні стоп-кадри, уповільнена зйомка, чорно-білі кольори, неприємні звуки на кшталт скрипіння дверей та багато іншого з арсеналу жовтого ЗМІйовика.

Патріарх Мойсей високодуховна, відкрита і чесна людина, життя якої присвячено служінню Богу і людям. Саме через ці його якості він є сьогодні переслідуваний і гонимий в Україні.

Незважаючи на цинічність поставлених запитань, Патріарх дав вичерпні відповіді на кожне з них і благословив оприлюднити ці відповіді щоб донести до людей слова Патріарха Мойсея в первісному вигляді, без спотворення і коментарів.

Патріарх Мойсей має надію, що його відвертість і чесність поверне багатьох з помилкового шляху осудження невинної людини, тим більш людини високого духовного сану.

Питання 1: Де ви зараз перебуваєте?

У захисті Божому.

«І хотіли накласти на нього руки, та не змогли»
(Лк.4, 28-30).

Господь завжди Своїх охороняє.

Питання 2: Коли плануєте повернутися в Україну?

Повернусь тоді, коли мені будуть гарантовані умови мого перебування в Україні. Коли буду впевнений, що мене не застрелять, не підкинуть наркотики, або не наколять наркотиками і не вб’ють у якийсь інший спосіб, як планували. Тоді, коли я побачу, що міліція України реагує на мою першу заяву, яку я подав полковнику Голосіївського РУГУ МВС у м. Києві Семикопу, в якій я написав про збройний напад на мене, що стався 5-6 жовтня 2009 року, із проханням відкрити кримінальну справу проти Гулеватого, Василенка, Вінніченка та інших бандитів (докладніше... і ще додатково...), яких я просто не знаю, але які намагалися проникнути в патріархію і вколоти мені наркотик. Виставити наркоманом — це найкоротший і безпрограшний спосіб, щоб позбутися неугодної людини. І саме цей план я почув у їхній розмові: «Робім його наркоманом», — коли нападники, через те що не знали де патріархія, помилково забрели на територію сусіда, який будує триповерховий будинок. І я впізнав голос Анатолія Гулеватого, який був засланий до нашої громади і за тиждень перед нападом у розмові проговорився мені, що він нічого не може проти мене знайти. Я був здивований і перепитав: «А що ти шукаєш?» «Та, нічого», — відповів Толя Гулеватий. Тепер є зрозумілим, що він виконував замовлення. І не знайшовши нічого проти мене, вирішив проникнути на територію патріархії і підкинути наркотики, а якщо вдалось би, то й уколоти мені смертельну дозу.

Перед нападом Толя чотири дні споював легковірних прихожан, щоб задіяти у справі вбивства. Та й фінансово їх надихнув і ще пообіцяв багато чого, як він власне і вміє робити. На зло йому не шкода нічого, бо для того і довірили йому спиртовий завод. Довірили ті служби, хто служить Філарету, і зобов’язують Гулеватого прискорити виконання «заказу». Бо Філарет Денисенко, який управляє великими грошовими потоками в Україні, боїться Мойсея, особливо перед виборами президента. Так просвіщав мене Гулеватий, намагався страхати, ніби він не їхній, а тільки таємно зустрічається з одним із начальників СБУ, якому близько тридцяти років, і той його інформує на ці теми.

Повернусь до України тоді, коли я побачу, що міліція відкрила проти нападників кримінальну справу і вести її будуть не ті, хто зараз куплені замовниками (слідчий Рябовол, полковник Семикоп, прокурор Лисенко С.С. і інші корумповані, імена яких ми ще дамо). Зрозуміло, що Гулеватий купить і інших, бо він приставлений перевертнями в погонах до цистерни спирту, яка є в його розпорядженні щодня на прихваченому держспиртзаводі с. Тхорівка Сквирського р-ну Київської обл.. І він збуває його наліво, щоб годувати своїх «грифів», як він висловився, і вони йому обходяться в 100 тисяч у.о. на місяць. За одну його спробу вивезти лівий товар повідомляла прес-служба СБУ (докладніше... ).

Ось тоді і повернусь до України, коли будуть гарантувати мені безпеку перебування в Україні. А поки що в такій корумпованій державі як Україна, я не почуваюсь настільки вільним та захищеним, щоби ризикувати своїм життям. Моє життя потрібне Україні і людям, що живуть у світі. Моє життя потрібне для покращення майбутнього вашого і ваших дітей через пізнання Божої істини й пізнання Божої благодаті, яка вирівняє ваше життя до кращого.

Життя є дар Божий, і легковажити ним я просто так не можу. Гарантуйте мені безпеку перебування в Україні і я відразу ж з’явлюся. Хоч я вже готовий і зараз їхати до України в будь-який момент за покликом моїх вірних. Але вірні протестують проти того, щоб я їхав до України, тому що їм значно легше й спокійніше боротися з цією корумпованою системою, знаючи, що я в безпечному місці і Сам Господь мене охороняє.

Питання 3: Чим ви займаєтесь за кордоном?

За кордоном у нас є теж громади, єпископи й адміністратори нашої Української Автокефальної Православної Церкви канонічної, і вони давно запрошували мене відвідати їх для духовної опіки й створення нових громад. Я продовжую виконувати свою місію, на яку покликав мене Господь як Патріарха. Зараз я молюсь то в одній, то в другій церкві. Але в яких саме, я не можу висвітлювати в новинах, бо з цього будете розуміти, де я знаходжусь. А маючи оті нахабні, цинічні напади на своє життя, я не можу відкривати інформацію де я, щоб Філарет і Гулеватий не прислали сюди найманих убивць.

Питання 4: Хто наглядає за вашим майном, квартирами та машинами?

Квартирами?

Для вашого відома, у мене тільки одна квартира, оскільки другу я продав, щоб купити за ці кошти земельну ділянку і почати будувати храм для людей, що люблять Бога. Я працював і працюю для Божих людей, які потребують теж місця для молитви навіть тоді, коли нас не реєструють і гонять в антидемократичній державі Україна. Ми теж хочемо десь молитися. Тим паче у нас Християнська Православна Церква без усякого ідолопоклонства. Тому Господь любить нас і приймає наші молитви, які дуже потрібні Україні. Тим більше, що Україна входить у великі випробовування.

Машини?

Так, у мене “фольксфаген гольф”, якому 14 років, його при потребі вживають мої священики.

Хто наглядає?

Оплачена охорона із сигналізацією і з комп’ютерним спостереженням. Страхові компанії. Наглядає беркут, т.-#112. Також там постійно проживають мої батьки і віруючі нашої Церкви, що не мають своїх помешкань. Тобто наглядають усі разом. А в разі чого, то відразу підтягнуться і вірні із представниками правозахистних організацій. Поза тим, дякую за ваші переживання за наше майно.

Питання 5: Де ви заробили такі кошти?

Де я заробив кошти?

Питання ваші є некоректними, але щоб ви не фантазували, то ліпше порахуйте.

Близько десяти років я прослужив у США священиком, де за рік отримував чистої зарплати з вирахуванням податків і інших життєвих потреб більше двадцяти тисяч доларів на рік.

І за 10 років це маємо вже 200 тис. дол. Плюс — прихожани щедро нагороджували за різні треби, тобто за освячення помешкань, хрещення, вінчання, похорони і інші треби. Це ще близько 5-7 тис. дол. на рік. Усього тепер виходить 250-270 тис. дол.

Врахуйте, що помешкання, страховки, телефонні розмови й бензин на авто теж оплачувала церква, бо декілька разів на тиждень доводилось і вдень, і вночі відвідувати прихожан в госпіталях і будинках хворих. Українська діаспора – це, переважно, старші люди. Тобто служіння займало 24 години на добу і сім днів на тижні. Якщо думаєте, що це велика зарплата, то знайте, що в інших православних або католицьких церквах зарплата священика вдвічі більша. Також я працював у госпіталі, доглядав хворих, а в останні роки опікував їх як лікарняний капелан — священик. А на початку ще працював в автомайстерні, де теж отримував гарну платню, тому що працював на совість по 11-12 годин на добу. За хворими в останні роки доглядав по четверо діб на тиждень. І отримував чеки більше 2 тис. дол. на місяць. Деякі сім’ї наймали мене приватно, бо їм подобалася моя відповідальність. Ця інформація зберігається в податковій службі Сполучених Штатів, оскільки зарплата йшла тільки в чеках. Така система держави.

Рахуйте далі. За останні роки проживання в США я придбав три помешкання, які поступово продавав, розбудовуючи церковні приміщення на території України. Оскільки у кінці 20 століття в США пішло подорожчання на житло, то помешкання були продані вдвічі дорожче, ніж я їх придбав. Тому тут ще плюс 100 тис. дол. І в сумі все виходить 350 тис. дол.

Рахуйте далі. В Україні я придбав дві квартири, як інвестор через банк «Аркада», коли Київміськбуд ще тільки починав їх будувати. Тоді квадратний метр коштував 200-250 дол. Так, я ризикував, як і інші, але Господь направляв мене в розбудові Його Церкви. Одну квартиру я продав в 2006 році, коли ціна її піднялася в 7-8 разів. Це і був початковий внесок у будування храму. Далі на будування храму й патріархії йшли суми, зароблені раніше. Земельні ділянки на той час коштували по 60 тис. дол. Проекти на будування я малював сам, а фахівці їх допрацьовували. Майже щоденно я будував фізично патріархію і храм, встаючи о шостій ранку.

Також у м. Хмельницькому я мав двокімнатну квартиру, яку я теж продав для покриття боргів у розбудові церковної справи.

В будівництві патріархії мені допомагали мої працьовиті батьки і недорогі робітники з Молдавії. Тому патріархію я закінчив ще два роки тому. Храм же допомагали будувати натхненні Святим Духом вірні друзі, як ви, атеїсти, кажете на них – «зомбовані». Будування Дому Божого приносило нам велику духовну й фізичну радість і зцілення.

Тому дивіться на нашому сайті про підготовку вірних до першого богослужіння в новому храмі, де ті, хто були з нами отримували благодать, яку не купиш у жодному магазині (докладніше...).

Ці церковні споруди були заповідані мною на вірних Божої Церкви ще в 2006 році. Але бюрократи все ускладнюють, бо мають вказівки від Філарета Денисенка.

Думаю, що для вас достатньо вичерпна відповідь.

Для порівняння прошу зауважити, що Сандей, наприклад, має тисячі вірних своєї церкви, а для України не збудував нічого. А йому ж навіть землю надали безкоштовно. Або ж Філарет Денисенко, який має свої заправні станції і мав також банк «Ажіо», який перепродав в 2004 році, і інші капітали — він особисто нічого не збудував, а натомість розбійницьки захопив наші церкви в м. Ужгороді(докладніше...), як ще 18 років тому в м. Хмельницькому також захоплював храми. Як бачу, вас Філарет і Сандей не цікавлять.

Я є Першоієрархом Церкви, а Патріарх Церкви по статусу мусить мати церкву, патріархію та інші церковні додатки, щоб було де молитися, навчатися, приймати архієреїв із усього світу. І ми церкви не відбираємо у когось, а будуємо самі. Тим паче, мені вже майже 50 років, то чи не настав час послужити для духовного пробудження своєї Батьківщини. Але, на жаль, система нашої держави вже вдруге намагається мене знищити у фізичний спосіб.

Питання 6: Хто залишився за головного у вашій церкві та чи має право Церква продовжувати богослужіння після такого гучного скандалу?

Головним лишається після мене по ієрархії єпископ Олександр, який має у своєму розпорядженні єпископів, священиків і вірних, тобто має у своєму розпорядженні духовенство й підтримку вірних

Це не скандал, це – брехня, це роками спланована й спровокована акція від Філарета.

У нас у Церкві ніякого скандалу не було. Ніяких скарг і тому подібного. Уроки релігії і богопізнання проходили відкрито в Києві по вул. Леоніда Первомайського, д. 6. І кожна людина могла приходити на лекції і висловлюватися або протестувати. Тим паче, майже завжди я запитував у людей, чи є в них запитання або які-небудь зауваження до мене і моїх лекцій. На ці лекції люди писали свої відгуки й побажання. Ви можете їх почитати на сайті (відгуки...). Ми навіть маємо позитивні відгуки тих, хто є заангажований і задіяний у цій провокації. Маємо також світлини з їхніми щасливими обличчями у весь період їхнього перебування з нами. І навіть у той період і після, про який вони лжесвідчать як постраждалі.

Ця акція була спровокована без усяких скандалів, як грім серед ясного неба. Ніякого скандалу не було, а просто був організований замах на моє життя. Метою замаху було фізичне вбивство Патріарха Мойсея спочатку 5-ого, а потім 6-ого жовтня 2009 року. Вони виконували замовлення Філарета Денисенка. А виконавцем замовлення й організатором цього злочину став полковник МВС Гулеватий Анатолій, директор спиртового заводу, який заздалегідь мав спільників: Василенка – майора СБУ, Сухоросову Ларису — капітана МВС. Її син великий начальник у ГАЇ, який змусив лжесвідчити свою співробітницю Вишенську Тетяну та й свою сестру Сухоросову Ірину підключив до цієї ганебної і святотацької справи. Гулеватий Анатолій вичислив у громаді жадібних на гроші, таких що й батька продадуть. А грошей на те, щоб підкупити лжесвідків і суди у нього вистачає, бо обкрадає державний спиртозавод цистернами. Він сам про те обмовлявся. Та й дружина Людмила називала його перед усіма, що він «Вор в законе». Тому він і організував цю антихристиянську кампанію, на яку вже витратив сотні тисяч доларів, щоб оплатити задіяні канали телебачення, жовту пресу, міліцію, прокуратуру і суди, лжесвідків, а також щоб самому вивернутися від кримінальної відповідальності. Гулеватий, який має дар від диявола, щоб улізти в душу і спотворити її, вичислив ненаситних Вінніченка та інших, а потім чотири дні їх споював у квартирі Василенка і Сухоросової, щоб довести до потрібної кондиції і щоб залучити на свою сторону когось із громади, зробити їх спільниками вбивства. І коли ті були готові, Гулеватий разом з ними і ще невідомими нам бандитами намагалися проникнути в патріархію, щоб підкинути наркотики і наколоти Патріарха. Незважаючи на те, що серед нападників були Чубарєва С. і Кисельова О., і Гулевата М., які пізніше лжесвідчали, що були в моєму помешканні, в той день ніхто з них не знав точної адреси патріархії, тому вони зайшли на територію сусіда, думаючи що саме то патріархія і довго там вовтузилися щоб підкинути наркотики. Якщо ці троє написали, що саме в будинку патріархії з ними чинили насилля, то чому вони пішли до того триповерхового будинку? Бо вони ніколи не були в патріархії. Ту територію ніхто не охороняв, тому думали, що їх ніхто не почує. Але я почув, прочинив двері на вулицю і почув уривок їхньої розмови, коли Гулеватий хриплим голосом наказував: «Робім його наркоманом».

На початках мені здалось, що то п’яниці, які тиждень тому розбили вікна в моєму автомобілі, а тепер когось колять наркотиком. То я хотів накричати на них і покликати міліцію, але, збагнувши, що це голос Гулеватого, закрив двері і піднявся на масандровий поверх одноповерхової патріархії, щоб спостерігати, хто то і що вони роблять на сусідньому дворі триповерхового будинку. Я побачив, як по подвір’ю вешталися Гулеватий і Гулевата, Василенко і заангажований Вінніченко (який не розумів, що на нього повішають вбивство) і інші особи, яких я не знав. І тоді я викликав міліцію і покликав священиків, які прибули дуже несподівано для злочинців і зірвали їхні плани. Лише тоді, коли приїхали священики, нападники зрозуміли, що зайшли не туди, і в паніці й озлобленні почали стріляти в повітря і погрожувати священикам пістолетом, а ті в Дусі Святому не злякались, а відстояли свого Патріарха (докладніше...).

На наступний ранок уже відкрито рвалися до мене у квартиру незнайомі мені люди з нахабними кримінальними фізіономіями. На зауваження сусідів вони відповідали, що ловлять наркомана. По приїзді міліції вони зникли.

За декілька днів після цього я виїхав з України, щоб уберегти своє життя, а також відвідати наші громади у різних країнах, які вже роками просили мене до них приїхати. Також я звернувся до свого адвоката, що працює з Україною й Росією, і він зауважив: «Якщо ви лишились живим, то вони підуть по сценарію секс-скандалу, що зазвичай саме так вони роблять для неугодних їм церков». І дійсно, за тиждень-другий вони почали розкручувати проти мене штучну справу про секс-скандал. Але напередодні всього цього я зателефонував слідчому Рябоволу, який у телефонній розмові запропонував мені «домовитися», як він сказав, «що може відкрити або не відкрити проти мене кримінальну справу». Я ж був здивований, чому проти мене, а не проти банди Гулеватого? І що означає «ми можемо домовитись». Я його запитав, чи він не боїться, що я його записую на диктофон. Після цього він відразу змінив тон.

До речі, я маю записи телефонних розмов із замначальника Голосіївського РВВС Семикопом, який доручив цю справу Рябоволу. Ці розмови показують співпрацю з бандитами. Також я маю запис аудіо погрози Гулеватого, де він явно погрожує мене знищити в будь-який спосіб. Є й інші записи, які допоможуть під час міжнародного суду, бо в Україні суди корумповані. Також ми пропонували ці аудіо записи журналістам телеканалу, який готував проти нас матеріал, але ті відмовились.

Ви кажете скандал. Як можна назвати заплановану справу по знищенню Церкви скандалом? Це просто план знищення неугодної їм Божої Церкви. Не вдався план А, підемо за планом Б, не вдався план Б, знищимо за планом В.

Бог мене покликав сюди служити людям, які шукають Його. А люди диявола намагаються мене знищити. Ось вам проста духовна математика. Але Господь їм цього не дозволяє.

Ви запитуєте, чи має Церква право продовжувати Богослужіння?

Церква не тільки має право, а зобов’язана продовжити своє служіння, бо Ісус сказав; «Мене гнали, вас повинні гнати». Не можуть гнати, а повинні гнати. Чому? Бо цей світ своє грішне любить. «А я вас вибрав із світу цього, тому вас (діти диявола) будуть гнати, проти вас будуть брехати, так як проти Мене брехали». А чи не говорили проти Ісуса, що Він любить вино і знається з блудницями? Говорили. І навчав Христос, що «те саме робили і з пророками вашими». Але оптимістично сказав Господь, що «збудую Церкву Свою і сили пекла не переможуть Її». То що, спасительна для людей Ісусова Церква повинна перестати існувати? Категоричне «НІ». Бо люди без Божої Церкви задихаються й гинуть, як усе живе без Сонця.

Основна мета Божої Церкви – пробудити душі людські, вселити в них віру й надію в краще майбутнє, навчити радіти в цьому нелегкому житті. Без нашої церкви майбутнє України затуманене. Статистика України приховує великий процент самогубств. Люди зневірені і не хочуть жити в такій корумпованій країні. А всі щирі, хто відвідав наші служби і лекції, переповнені почуттями радості й надії, що Господь допоможе Україні. Люди просто знаходяться в благодаті Божій, яка є джерелом життєвих сил. А цю благодать ви і подібні вам називають гіпнозом.

Гоніння проти нас навпаки показує й підтверджує, що ми є Христова Церква, яку колишня комуністична система, що сьогодні маскується під різні демократичні лозунги, не може прийняти. Вона скоріше прийме комуністичного єпископа Філарета, навіть анафемованого, ніж нову Божу людину, яка відроджувала Автокефальну Церкву з 90-их років, коли тих, хто зараз офіційно намагається представляти Автокефальну Церкву в Україні, і близько не було, хоч вони і пролізли служити в Андіївську Церкву. Їм тоді було по десять, п’ятнадцять років, коли ми з Патріархом Мстиславом (Скрипником) служили у Св. Софії і в Андріївській церквах, і це є знято на відео (інтронізація Патріарха Мстислав в Св. Софії..., служба з патріархом Мстиславом в Андріївській Церкві..., служба в м.Тернополі..., служба в Святій Софії... і інші...). Бог благословив почати цю Церкву ще тоді, коли в 89-90-ий роки КДБ могло в будь-який момент мене знищити. Але Бог їм цього не дозволив аж до жовтня 1992 року.

В той час нікого не було біля мене. А зараз вони герої, бо Україна незалежна, і говорять, що Мойсей (Олег Кулик) ніякого відношення не має до Автокефальної Церкви.

Це Філарет і інші з ним ніякого позитивного відношення не мають до Автокефальної Церкви, а тільки негативне. Філарет як міг, так і знищував її. Ще й казав: «Ніякої автокефальної Церкви не було, нема і не буде. Я сказав». Те ж саме він висловлював про українську мову, що ця мова, мовляв, сурогат польської з жидівським акцентом. І ці свідчення є в церковних журналах початку 90-х років. А хто вбив Митрополита Івана Бондарчука, засновника УАПЦ третього відродження, або ж хто замордував Голову Братства Андрія Первозванного – Володимира Котельницького, який вивідав, хто вбив патріарха Володимира Романюка і готовий був свідчити? Я ж просив Володимира їхати до нас у США, бо зроблять з ним те, що з Митрополитом Іоаном. Нажаль так і сталося, бо його закатували разом із мамою в його ж квартирі.

Можна ще багато розказати, але хай інші священики, що знають страшну правду за Філарета, теж трохи попрацюють, а не тремтять, бачачи, як компанія від Філарета переслідує тепер «ненормального» Мойсея. Зрозуміло, що «ненормального», бо нормальні – це атеїсти й матеріалісти, які в Бога не вірують і не вертаються до України з благополучної Америки. Простим людям важко зрозуміти, що рухає цим «ненормальним» Мойсеєм, чому він так ризикує і такий відкритий. Кожен сприймає мене через призму свого духовного росту або ж спотворення. І кидає свій бруд або ж не сприймає брехні і розуміє, в чому суть і в якій країні жовторотої преси ми живемо. Сьогодні, як у 30-ті роки, брутально нападають і знищують УАПЦ канонічну і її Патріарха. А преса запитує: «Чому ви поїхали з України?» Коли ж ми давали прес-конференцію на цю тему в ІНТЕРФАКСі, то ні один кореспондент не з’явився. Це про щось вам говорить? От в якій країні ми живемо та ще й намагаємось будувати Божу Церкву.

Питання 7: Віза якої країни допомогла вам покинути межі України?

Читайте Святе Євангеліє від Луки 4.

Коли Бог покликав Ісуса проповідувати слово Боже в м. Назареті і вести людей до спасіння, то іудеї наклали на Нього руки і хотіли скинути Його зі скелі, але не змогли цього зробити. І Він залишив спокійно свою батьківщину, і пішов проповідувати в сусідні села й міста.

Коли Ісус тільки народився, то цар Ірод шукав знищити Його. А Він з Йосипом і Марією спокійно залишив ті місця і пішов жити й укріплюватися в благодаті в сусідню країну, в Єгипет. І повернувся в свій час для служіння своєму народу.

Хто мені допоміг?

Той, хто допомагав Ісусу – Творець Неба і Землі. Якщо на вашій мові, то мені допомогла саме така висока людина, про яку ви не можете собі і подумати, хто це такий. Тут не віза якоїсь країни, тут дуже висока позиція, якщо ви невіруючі. А якщо віруючі, то розумієте, що це Бог. Ви не розумієте і навіть не усвідомлюєте, кого вам Бог посилає, та ще й намагаєтесь його знищити. Догадки строїте: в Канаді, в Америці, в Австралії, на Карибських островах. Людину, яка прийшла вам допомогти, ви нищите та ще й питаєте: “Де ви знаходитесь? Бо ми не знаємо, як до вас добратися”. Невже бажаєте послухати слова Божого, чи заслати вбивць?

Ставите мені питання, ніби вас спеціально навчили: «Він відкритий, він нічого не приховує, питайте все, він усе розповість».

Перегляньте наш сайт, де докладно описано, в яких європейських і східних країнах я побував за останні 2-3 роки. Та й громад нашої Церкви по світу стає все більше й більше, які, чуючи, що ви творите зі мною, бажають бути прийнятими під наш Омофор.

Питання 8: На які кошти ви живете? Хто з відомих людей відвідував чи відвідує Церкву?

В першу чергу мусимо дбати за Боже, а все земне додасться нам.

Ми будуємо на кошти Господні. Слава Богу, я маю багато професій і разом із тим я не лінуюся робити будь-яку важку роботу, а навпаки, мене це будує сильним.

Живу я за свою працю, як духовну, так і фізичну. За те, що Бог мені дає бажання працювати і руки сильні, і знання, і уміння іншим допомагати. Може і ви бажаєте навчатися від мене, щоб за короткий час стільки будівель в Україні збудувати?

Щоб ви це розуміли, що я знаходжусь на абсолютному Господньому утриманні, бо вмію Йому довіряти своє життя. Також умію бути без їжі і без житла, умію бути і з їжею, і з житлом. Умію не бути жадібним, тому умію економити, щоби мати чим ділитися з Божими друзями.

Ви питаєте, хто з відомих людей відвідує Божу Церкву?

Всі, хто відвідує нашу Церкву, є відомі люди у Господа і записані у Книгу Життя.

Питання 9: Чимало ваших колишніх прихожан скаржаться, що ви ґвалтували їх, споюючи вином з якимось снодійним? Пропонували народити від вас “божих дітей”?

Святотатські ваші питання, але я вам відповім.

Якщо силам Диявола не вдалось декілька разів підкинути мені наркотики і посадити мене в тюрму, а там знищити — план А, і також не вдалось просто пристрелити — план Б, то вони вжили те, що в них лишилось — план В. Раніш були засланні до нашої Церкви різні групи, які діяли багатопланово, але зазнавали поразки, тому вони вирішили з’єднати свої сили і йти напропалу, «была — не была».

Тепер вони кусають лікті, тому що план В, хоч і оплачений в жовтій пресі, яка винесла свій вирок без слідства і суду, повинен мати у своєму підґрунті реальну кримінальну справу. Але слідчі, хоч і отримали за це гроші, ризикують дуже сильно, тому що справа фальшива і фактів немає. Тим паче, що під час слідства вже було допущено маса порушень, щоб виправдати заказ. Але хто знає, чим це може для них закінчитися завтра і які повороти може набрати справа, адже я слуга Божий і Господь мій — це Скеля моя, яка охороняє мене. І коли Скеля впаде на них, то що з них залишиться? Слідство ліпить солом’яного бичка, але в них не виходить, тому хотять вернутися до плану А — з наркотиками. Тому і розпитують свідків з нашої сторони не про те, що інкримінується якесь насилля, а чи не приймав патріарх наркотик? Беруть показання, які не стосуються суті справи. А все тому, що цей сценарій з зґвалтуванням не вписується ні в які ворота. Глянути хоча б на тих потвор, які є страшні, як духовно так і фізично.

Ще раз наголошую, що це все наклепи і один із сценаріїз знищення Божої Церкви в Україні. Я ніколи не сприймав насилля над собою і не проявляв його по відношенню до інших. Ні в проповідях, ні в служінні, ні в житті. Бог сотворив людей вільними, щоб духовно росли і самі несли відповідальність за свій вільний вибір. Так я навчаю у своїх проповідях, і ще навчаю контролю думки, почуттів і бажань, які діють у 90-100% випадках з Божою допомогою ( лекція 1..., лекція 2..., лекція 3...). Всі ті, хто щиро прийняв ці знання і застосовує їх на практиці можуть це підтвердити. Таке вчення є скелею спасіння, на якій Господь будує Церкву Свою і сили пекла не подолають Її.

Але є в Україні інша дійсність, що саме зараз Диявол намагається знищити ту людину, яку послав Господь, щоб допомогти спраглим людям України. А ви є інструментом зла, бо ваш інтерес проглядається в тому, щоби знищити Патріарха, і все. Тому у вас такі питання: а де ви, а за які гроші, а що ви, а чому ви?

Перед тим, як знищити Царя Миколу ІІ, проти нього задіяли таку ж саму систему. Спершу дискредитувати, щоб люди зненавиділи, а далі знищити повністю. Так і зробили. І кляту революцію вчудили. Після якої мільйони людей голодоморами й війнами вморили. Думаю, історію ви знаєте.

Як я вже зазначив раніше, два дні підряд 5 і 6 жовтня 2009 року мої вороги намагалися проникнути в патріархію з метою наколоти мене й підкинути мені наркотики, це їм не вдалось. Тому в наступні дні я виїхав із країни. Досвідчені адвокати, до яких я звернувся за допомогою, попередили мене, щоб я не заспокоювався раніше часу, бо з їхньої практики в Росії й Україні проти церковних людей з метою дискредитації організовують секс-скандали. Так і сталося. Судячи з розмови з купленим слідчим Рябоволом, він на початку ще не знав, що мені інкримінувати. А вже за півтора тижні я почув, як комуністична газета «Комсомольська правда» бреше, що мною зґвалтовано аж десять жінок і Патріарх уже сидить у тюрмі. І це в той час, коли я проводив свої служіння за кордоном. Хіба не зрозуміло, що справа проти мене замовлена? Щоб розвіяти цю брехню, ми змушені були дати прес-конференції спочатку в УНІАН (докладніше...), а потім в ІНТЕРФАКСі (докладніше...). Тоді з’їхалось багато кореспондентів із газет і з телебачення. І всі бачили, що я не в тюрмі, а на волі, і всі чули мої логічні зауваження. Як можна звинувачувати людину, не маючи жодного факту, а маючи тільки брехливі заяви, які з’явилися в один день? А де жертви були раніше? І чому мовчали?

В Україні проголошена презумпція невинуватості, що людину не можна звинувачувати “доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду” (ч. 1 ст. 62 Конституції України).

А тут ми спостерігаємо, як проплачена жовторота преса рознесла святотатську брехню по всьому світу. Бачимо, що в Україні багато жовтих ЗМІй, яким варто тільки заплатити, і вони тут же накинуться на жертву, тим паче, якщо жертва є беззахисна. Вони зовсім не дбають за те, які трагічні наслідки можуть бути для жертви і для тих, хто надіявся на Божу допомогу. Яку Україну вони будують, коли знищують Божих людей? А чи простять їх Божі люди України? Зрозуміло, що роблячи так іншому, вони отримають свої результати і свою нагороду. А потім шукатимуть винних в своєму нещасному житті.

Майже 4 місяці моїх адвокатів не допускали до цієї фіктивної справи. Ні звернення до Міністра МВС, Генпрокурора і Президента України, не дали жодних результатів. Тільки коли ми подали скарги на міліцію до Голосіївського райсуду за неправомірне відкриття справи, суддя дав дозвіл адвокату познайомитися з кримінальною справою, виділивши на це всього 20 хвилин. Адвокат зауважив, що тут нема ані фактів, ані інших підстав для відкриття кримінальної справи за названими статтями. Та суддя, 30-ти річний Андрій Новак, повів себе дуже зухвало й упереджено. Судив не як суддя, а як прокурор, ще й кричав і звинувачував, порушуючи грубо процедуру суду, не приймаючи до уваги зауважень адвоката і наших свідчень, відверто в кабінеті домовлявся з прокурором, що представляв інтереси корумпованих правоохоронців Рябовола, Семикопа і їхнього начальника Голосіївського райвідділку міліції. А це процедурою суду заборонено. Порушень допущено багато. Справа, яку подали від слідства, була не підшита і листи не пронумеровані, що дає їм змогу додавати нові брехні, щоб передати доповнену папку на апеляційний суд, де підкуповувати важче, бо там уже три судді.

А 5 лютого 2010 року Апеляційний суд м. Києва розглядав справу і прийшов до рішення, що цю кримінальну справу не можна вважати такою, але повернув на дорозслідування корумпованому Рябоволу, бо розуміють, що ця справа піде вище по інстанції, а при потребі і до міжнародних судів, які майже не можливо підкупити. Тому дали шанс ще підтасувати факти. Та й Філарет Денисенко ще встигне покликати своїх хлопців СБУшників на килим, щоб дати прочухана, а ті робитимуть свою роботу з міліцією й суддями, щоб щось таки інкримінувати Мойсею. Знаю Філарета і бачив як він сіє інтриги і плітки, а найближче оточення розносить їх і цим брехливим вірусом заражає всіх навкруги. А за план В я чув особисто в червні 2002 році, коли під час захисту дипломів Філарет намагався подати духовенству надуману причину, чому я не можу мати диплом, хоча дипломна робота була зроблена на відмінно і листи успішності на відмінно і добре (документи...). А чотири місяці ще до цього він давав інструкції Вадиму Рудюку, «єпископу Дмитрію» як потрібно мене знищувати, щоб я десь дівся, бо хлопці з КДБ сказали, що він всю нашу Церкву переверне, бо вони вже знали мене по справі відродження УАПЦ в Хмельницькій області (указ про нагородження...). Та й сам Філарет про це знав, тим паче, що я мав з ним розмову про це ще в 1999 році в м. Клівленді, Огайо, США. Колись опишу, бо це надзвичайно цікава історія.

Ви, кореспонденти, якщо шукаєте правду, повинні керуватися логікою й фактами, а не слухами. Якщо шукаєте правду?

Якщо звернути увагу на фальсифіковану справу проти мене, то там не десять зґвалтованих, як оголошувалось раніше пресою, а по справі тільки одна Ірина Сухоросова, і то додумалась заявити що це ніби сталось на узбережжі Чорного моря в Одеській області в присутності вісімдесяти свідків, які жили і відпочивали в палатковому таборі, ще й під цілодобовою охороною, бо непроханих гостей там вистачало.

В день зазначеного, так би мовити, ґвалтування в моїй палатці 17 серпня 2009 року о 21:30 Ірина разом із матір’ю Ларисою сиділи біля вогнища. В той час вони слухали духовні настанови, про що можуть посвідчити як чесні люди, так і фотографії. Зауважте, як вона могла роздвоїтись, щоб бути одночасно у двох місцях? Почували вони себе чудово й у всі останні дні. Є також фотографії з їхніми задоволеними обличчями під час відпочинку. На той час цілодобова охорона надійно охороняла весь табір, а особливо мою палатку, яка знаходилась на відстані 5 метрів від видових площадок на море, де люди до півночі слухали море і милувалися пейзажем. Від моєї палатки метрів за 9-11 були розташовані інші палатки, вітер із моря легко доносив до них мої молитви. І вночі розмови в таборі або плач дітей заважали мені спати, тому я навіть затикав вуха берушами. Тож у той вечір, я в супроводі священиків контролював табір до 24:00 і покликав людей з моря, щоб йшли спати, бо вранці сповідь і Божественна літургія. Ірина з матір’ю Ларисою за два дні після зазначеної дати 19 серпня 2009 року ще й сповідалися. Так що ґвалтування, ні за яким сценарієм не вписується. Є в нас і фотографії Ірини і її матері Лариси Сухоросової у наступні дні відпочинку, де вони виглядають щасливі, і Лариса жартує з хлопчиком Миколкою, заламуючи йому назад руки. Є в нас і інші докази, але ми збережемо їх до суду.

Відносно інших заявниць, то вони стверджують, що стали жертвами гіпнозу чи снодійного, але є фактом те, що під гіпнозом нереально людині перейти моральну межу.

Щоб реалізувати план знищення патріарха Сухоросова Лариса і її донька Ірина хотіли мати незаперечні відеоматеріали. Для цього вони по черзі, не соромлячись, використали сповідь і запропонували мені, своєму духівнику себе у коханки. А молодша ще й висловилась, що давно вже мріє родити від мене дитину. Зрозуміло, що я змушений був відлучити їх від громади, бо дозволили собі святотатство. І благо, що ця розмова зафіксована на мобільний телефон, бо чула моя душа підлу провокацію.

Почувши рішення щодо відлучення від громади, Сухоросова Лариса благала мене відстрочити їхній відхід від церкви і поки не оголошувати про їхнє відлучення в громаді. Ми пішли на цей крок і допустили цим самим велику помилку, бо тоді хотілось вірити, що вони щирі, але допустили слабкість. Та й людям оголошувати такі речі дуже неприємно. Але цей час вона використала, щоби разом з Гулеватим і іншими засланими розробити новий план по знищенню Церкви, а заодно віднайти й підняти слабодухих на розкол і зраду Юдину за тридцять срібників.

Завданням Сухоросових було здобути компрометуючий відеоматеріал проти Патріарха Божої Церкви, щоб потім розкрутити справу по знищенню як Патріарха, так і самої Церкви. Саме відеоматеріал був би основним доказом на усіх судах, але вони його не отримали, а навпаки попали під відлучення. А так як вони не змогли отримати цього відеоматеріалу, то пішли ва-банк – вирішили підкинути наркотики. Їм потрібно було діяти, бо були уже фактично відлучені від Церкви, тому наркотики стали б безпрограшним варіантом.

Раніше з їхньої сторони вже були провокації з наркотиками, які вони намагалися підкинути мені в авто ще рік тому, але тоді це їм не вдалось. Зрозуміло, що саме відлучення стимулювало з їхньої сторони повторити спробу. Тому через шість тижнів після проколу із Сухоросовими, 5-6 жовтня вони намагалися реалізувати план із наркотиками знову, але на цей раз уже підкинути мені їх у патріархію. Та Господь вчасно зупинив їхні дії через священиків. Після чого в хід пішла вогнепальна зброя і погрози життю священиків і моєму життю. Наступного дня я подав заяву в міліцію і в прокуратуру про їх збройний напад, щоб відкрили проти них кримінальну справу. Але замначальника Голосіївської міліції, полковник Семикоп, що заодно з Гулеватим, перекрутили справу і придумали мотив їхнім кримінальним діям, щоб довести замовлену справу до кінця. Тому замість кримінальної справи проти бандитів, вони відкрили надуману справу проти мене і то значно в пізніший термін, ніж про неї об’явили в пресі. Це ще раз доводить, що справа замовна.

А нещодавно в телепередачі “Хочу заміж” фальшива жертва ґвалтування Сухоросова Ірина і її мати Лариса свідчили на всю Україну про те, що вони виконували завдання по знищенню «секти», так вони називають Православну Церкву. То які ще факти потрібні, щоб довести, що звинувачення є надуманими, коли вони самі не приховують своєї місії, що їхньою метою було дискредитувати й знищити Божу Церкву і мене, як Її Патріарха. Як сказано у Святому Писанні: «Вдарю пастиря і вівці розбіжаться», по такому плану діяли і вони.

Є ще багато доводів, підготовлених моїми адвокатами за кордоном, які я не можу оприлюднювати. Скажу ще останнє для ваших логічних роздумів. Якщо жертви знали адресу патріархії, то чому вони завели Гулеватого та інших злочинців на чужу, сусідню територію — до триповерхового будинку, а не до одноповерхової патріархії. Також і підкуплене телебачення показувало сусідній триповерховий будинок на всю Україну і видавали його за патріархію нашої Церкви.

Як бачимо, що все брехня на брехні, ще й брехнею поганяє.

Ще багато можна навести аргументів, але це справа адвокатів, які візьмуться за роботу у свій час. А зараз час для нових проявів корупції, що процвітає в правових органах в Україні, щоб усі бачили, як чинить правоохоронна і судочинна системи України, а жовті ЗМІї їм допомагають в гонінні Божої Церкви з України. Від цієї безмежної корупції страждають всі чесні люди в Україні, як страждали у сталінські часи. Зрозуміло, що ми все винесемо на міжнародні суди. І понесуть відповідальність всі, хто підписується під неправдивими свідченнями, бо за це передбачена кримінальна відповідальність. Також ми розглядаємо можливість, щоб на міжнародних судах використати допит на детекторі брехні, як відносно мене так і відносно задіяних у цій брудній кампанії так званих “зґвалтованих”.

Також з нашої сторони проводяться дослідження біографій кожного учасника цих подій і картина вимальовується просто неприваблива, а місцями і кримінальна. Взяти хоча б родину Гулеватого Анатолія, у якого брат сидів в тюрмі за фінансові махінації в банку, яким вони керували, обдурюючи людей. І сам Анатолій розповідав, як він палив папери, коли їх накривала міліція. Він зміг відкупитися, а далі з допомогою аж тринадцятого адвоката витягнув із тюрми й брата. А зараз на них стільки матеріалів у моїх зарубіжних адвокатів, що то явна тюрма. До того ж до цієї справи підключаються, як конгресмени, так і комісари з єврокомісії.

Питання 10: Якщо ви впевнені в своїй невинуватості, чому уникаєте зустрічі з міліцією?

Я впевнений у своїй невинуватості, але я не впевнений у чесності міліції. І навпаки, я впевнений у їхній нечесності і заангажованості. Судіть самі по їхніх діяннях.

Як можна довіряти такій міліції, яка на мій виклик приїхати й захистити від бандитського нападу, що стався 5 жовтня 2009 року, приїхала аж за півтори години, коли ж помешкання патріархії від них на відстані 1-2 км. По прибутті вони тільки передзвонили й запитали мене, чи я Патріарх, і поїхали собі геть. Коли я до них телефонував двічі і запитував, чому не забрані злочинці і чому не складено протокол про напад, то вони без пояснень клали слухавку. Мої священики були свідками, як Гулеватий Анатолій казав: «Дам їм грошей, хай їдуть геть». Так і зробив. Священики це бачили.

Як можна вірити міліції, коли і наступного ранку 6 жовтня 2009 року вони мене не захистили. Щоб убезпечити своє життя, я переїхав у свою квартиру, де невідомі мені особи від Гулеватого відразу ж почали рватися в моє помешкання, а міліція, що знаходиться за 500 метрів від мене, на мій виклик зреагувала тільки через три години. Але забрали в дільницю не нападників, а священиків, які мене охороняли, ще й улаштовували їм протиправний допит, типу, хто вони і що там роблять? Ще й погрожували їм, що ними займуться ті люди, що рвуться до Патріарха у квартиру. Допитував їх сам полковник Семикоп, замначальник Голосіївського райвідділу міліції. А нападники в цивільному з фізіономіями пропитих мафіозі, які приймали участь у нападі ще 5 жовтня, спокійно продовжували ломитися у двері мого помешкання. І коли сусіди їх лаяли, щоб ті йшли геть, то невідомі показували їм якийсь папірець, що ніби вони з міліції і ловлять наркомана. Тобто ідея видати Патріарха за наркомана, була озвучена вдруге. Це все я чув і бачив через системи відеоспостереження у квартирі і в патріархії. Це те, що. вони збиралися зробити зі мною в патріархії ще 5 жовтня 2009 року, коли з території сусіда прозвучав голос Гулеватого А. І. «Зробімо його наркоманом». Хвала Богу, що завжди вчасно на допомогу приходили Божі друзі і зупиняли злочинні плани Диявола.

Як можна вірити міліції, коли 6 жовтня 2009 року після чотиригодинної невдалої спроби нападників проникнути у мою квартиру, до мене зателефонував полковник міліції Семикоп, замначальника Голосіївського райвідділу ГУ МВС, і умовляв, щоб я впустив наряд міліції. Але я їм вже не вірив бо знав, що Гулеватий їх купив і вони планують підкинутим мені наркотики, щоби мати законні причини для мого арешту. Тоді полковник Семикоп зателефонував до мене повторно під приводом того, що вони готові взяти від мене заяву на Гулеватого і тих, хто на мене нападав, щоб відкрити проти них кримінальну справу, але їм було лише потрібно зайти до мене у квартиру. Надалі в телефонній розмові зі мною він був настільки схвильований, що звернувся до мене, як до Гулеватого: «Ну, Анатолій Іванович…», — це свідчить, що він добре знав Гулеватого, який на нього давив, бо вже заплатив. Семикоп просив, щоб я відкрив їм двері квартири, але я відмовлявся, бо знав, що вони вже куплені. Тим паче сам Гулеватий погрожував, що грошей на це не пожаліє й купить усіх. І ці розмови з поради адвоката я встиг записати на мобільний телефон і можу надати при потребі. Семикоп прислав наряд міліції, щоб узяти заяву на Гулеватого, але ми дозволили зайти тільки майору міліції у супроводі священиків, і дивилися за кожним його рухом, щоб він не підкинув нам наркотики. Він заяву взяв, але вона і досі без відповіді. Та більш того, видно Гулеватий зацікавив їх настільки, що вони прийняли голослівні заяви від його компанії і відкрили фальшиву справу проти мене, а не проти них. Ось так уміють працювати сьогодні. Ворон ворону око не виклює.

Але зверніть увагу ще на таку деталь, що кримінальну справу проти мене, міліція відкрила значно пізніше, як про неї вже було оголошено в пресі. Що свідчить, що справа замовна.

Як можна вірити міліції, коли в найближчі дні після 6 жовтня 2009 року я виїхав з України, а вони 12 листопада 2009 року нахабно виламали двері моєї квартири в Києві, щоби підкинути наркотики. Але вірні і духовенство не дали їм цього зробити. Тоді вони під виглядом розшуку мене, почали ритися в моїх речах і, не знайшовши нічого цікавого, вилучили мої документи на приватну власність, які є в БТІ, і також робочі документи і богословські праці (докладніше...).

На підставі чого вони це зробили? Вони казали, що на підставі постанови суду. Якого і чому? Вони сказали, що 30 жовтня 2009 року я підписав у міліції папір про невиїзд з України, що дало їм право подати мене в розшук і арештувати все майно, тому й увірвалися в помешкання, призвівши до того, що мої рідні із сердечними нападами попали від цього в лікарню. Хто має відповідати зі сторони міліції за таке безправ’я й порушення законів України? Адже мене в Україні не було вже після 14 жовтня 2009 року, і нічого подібного 30 жовтня 2009 року я не міг підписати, будучи в іншій країні, то яким чином вони мали мій підпис під документом про невиїзд? Дуже просто, у слідчого майора Рябовола знаходиться моя факсимільна печатка і по сьогодні. Повернути печатку з моїм підписом моїй довіреній особі в Україні він відмовляється. Але сам її використовує. А це є порушення по ст. 172 (Посадовий підлог), ст. 194 (Підробка документів, штампів і печаток, збут їх та використання підроблених документів) Кримінального Кодексу України і ще низки законів України, таких як грабіж із зломом квартири і заподіяння шкоди здоров’ю людей.

Як можна довіряти такій міліції, якщо вони, підробивши мій підпис, всяко не давали моєму адвокату постанови про порушення кримінальної справи, ще й обвинуватили мого адвоката, що він має від мене підроблене доручення, і пригрозили відкрити кримінальну справу проти адвоката, який злякався вести справу далі. А доручення моє адвокату було підписано в присутності нотаріуса і завірено державним апостилем. Довелось найняти іншого супер дорогого адвоката. Окрім того, ще й група адвокатів країни, де я знаходжусь, чекають розвитку подій, щоб приступити до захисту прав людини.

Як можна вірити міліції, коли і по сьогоднішній день кримінальну справу проти Гулеватого і його спільників за фактом нападу на мене та патріархію, навіть при наявності свідків, досі не відкрито? Вони по сьогодні на свободі із тими пістолетами. А все перекрутили навпаки, взявши фальшиві заяви від них проти мене, щоб якось оправдати їхні злочинні дії, бо ж їм заплачено й обіцяно ще. Тай ще прикриття їм гарантовано, бо ж порушують закони дуже нахабно.

Як можна вірити міліції, коли 16 жовтня 2009 року. в телефоній розмові зі слідчим Рябоволом, він мені каже: «Я можу відкрити проти вас кримінальну справу, а можу і не відкрити»? Я був вражений і спитав: «Яку це кримінальну справу проти мене, коли ж справа повинна бути відкрита проти Гулеватого, як організатора нападів?» «По чому справу?», – запитав я. А він сказав: «По чому знайдемо, була б людина». Приходьте до мене, ми можемо домовитись». Я ж його запитав: «А ви не думаєте, що ця розмова записується». Після чого він змінив тон і завершив розмову.

Як можна вірити міліції, коли слідчий Рябовол навчає лжесвідків писати фальшиві заяви і давати інтерв’ю на телебаченні, а також сотворив і маніпулює надуманим чорним списком, щоб спонукати свідків до лжесвідчень.

Як можна вірити міліції, коли слідчий Рябовол, проговорився нашому священику в тому, що це перший раз у його практиці, коли його змусило начальство відкрити справу не по факту злочину, а просто проти людини? От на тобі «человек и сделай его» . По глупоті, чи як, але він признався в цьому нашому священику, який може це засвідчити. Думаю, що він признавався моєму священику, бачачи, що в дійсності вони перегинають палку і що це може вилізти їм боком, бо зараз правові міжнародні організації зацікавлені всім, що відбувається в Україні проти нас і Божої Церкви.

Також я звернувся за допомогою до конгресменів і вони відповіли, що прослідкують, як справа піде далі і зауважать це уряду України.

А група адвокатів, що мають практику в судах України й Росії, порадили: «Хоч ви і впевнені у своїй правоті, та в Україну вам краще не повертатися, щоб мафія, яка працює в міліції, у прокуратурі і в судах, не посадила вас і не знищила раніше часу». Щоб не сталася ситуація, як із Гонгадзе або священиком Олександром Мєнем. Чи щоб не надумали ще якусь кримінальну справу. А тут кожен день мого життя зафіксовано і в разі чого буде алібі. Разом із тим громада просила, щоб я не їхав до України, бо усі спостерігають заангажовану нахабність у діях міліції, прокуратури і судової системи.

Як можна вірити міліції, коли вони лізуть до любої посудини, головне, щоб там були лише мої відбитки, і кажуть: «От звідти, напевно, було підсипано жінкам».

І ще багато запитань можна поставити, як можна довіряти такій міліції.

Як можна вірити міліції, коли вони приїздять у м Ужгород до нашої церкви, щоб допомогти групі бандитів захоплювати нашу церкву. І ті побили єпископа і священиків на очах переляканих вірників, а міліція ще й відібрала ключі і передала їх Малиничам, батькам зампрокурора Ужгорода. Батьки ж його багато років уживають церковні рахунки, за що вони були відлучені й анафемовані. Але Філарет прийняв їх під свій омофор (докладніше... і надалі...).

Прийде час, коли ви захочете жити в іншій Україні, бо ви побачите, що міліція, чи ДАЇ, чи суди захищають тих, хто вам зробив шкоду, а вас ще й звинувачують. То чи станете ви довіряти такій міліції у нашій країні Україна?

Питання 11: Якщо ви кажете, що проповідували православну віру, то чому колишні віруючі твердять, що ви навчали їх, що рідні для них відтепер вороги?

Я проповідував відкрито словами Ісуса Христа, записаними у Святому Євангелії. Він казав: «Рідні ваші – вороги ваші». А я їм пояснював сенс слів Ісуса, що рідні завжди мають різні погляди на Бога і на життя, і не хочуть розуміти один одного — брат брата, сестра сестру, батьки дітей і навпаки, і тому ненавидять один одного, і це є правда. Бо кожен має свою духовну природу. Тому повинні просити у Бога прощення й любові один до одного, щоби сім’ї зростали в любові Божій один до одного. Для цього в мене є лекції, які записані на відео й аудіо: «Як розбудувати щасливе родинне життя?», «Як розуміти, хто є наші діти і як їх вірно виховувати, щоб із них виросли добрі люди», і т. п. Тому почитайте мої проповіді, й у вас відпадуть ці питання. Ісус казав: «Мене гнали, і вас будуть гнати. Моє слово спотворювали, і ваше будуть спотворювати ”. Тому я не дивуюсь цим питанням, бо спотворюють, оббріхують і гонять мене за слово Боже. Зрозуміло, що братство по духу і їхня дружба сильніша за братство по крові. І це є спільноти християн, в яких батько по духу – це Отець Небесний. Люди в такій спільноті легко знаходять собі подібних і радуються, що вони не одинокі у своїх духовних мріях і думках, бо світ атеїстів і матеріалістів над подібними сміється.

А відносно того, що я проповідую православну віру, то я хочу вам уточнити. Я сповідую християнську віру в православній традиції, тобто християнську, це означає спасительну віру, яку проповідував Сам Ісус Христос. Спасительну, яка дає такі знання, які спасають людей від ілюзій і обманів, що несуть розчарування й трагедії у цьому світі. А також навчає розуміння істин Божих і те, як із Богом треба спілкуватися, щоб мати позитивні результати у житті. Тому слухачі моїх лекцій стають практичними й успішним християнами, незалежно від їхнього віросповідання. Таке вчення, яке проповідував Сам Христос, може спасти сьогодні православну Церкву від забобонства і поповнити її ряди. У противному разі Православну Церкву без християнського вчення світ поступово відкине, як духовно безплідну, яку Бог не чує, і на молитви якої не реагує. Зверніть увагу, що на такій багатій землі, як українська, наша православна держава є найбідніша у Європі.

Це складна тема для теперішньої православної церкви, що діє на землях пострадянського союзу. Церкви, батько якої є Ленін, і мощі його зберігаються в мавзолеї, а хресний батько її Сталін, мощі якого теж лежать поруч. Тому і вчення християнське проповідують для людей схоластично, сухо і не практично для життя на землі. І не варто було б православному духовенству гарчати проти мене й організовувати всякі брехні, а мали б проводити дискусії у рамках Святого Писання, від якого я не відхожу ні на йоту. І я пояснював би їм, як православна церква, повернувшись до християнського Ісусового вчення в повній мірі, могла б тільки духовно укріпитися перед Господом і стати корисною для людей України, які входять зараз у духовно кризову фазу свого життя. Іспити й біди зростатимуть із кожним роком, тому людям треба навчитися практичної, живої і допоміжної віри в Бога.

Я пояснював слова Ісуса Христа. Інститут щасливої родини є дуже важливий для розбудови щасливої держави. Якщо буде міцна кожна родина, тоді буде міцна й Україна. І мене дуже радували результати моїх проповідей, коли я спостерігав скріплення родин, які перед тим були приречені на розпад.

Питання 12: Навіщо ви забороняли людям спілкуватися з тими, хто поза церквою?

В нашу церкву люди вільно приходять і йдуть. Вони не несуть ніяких зобов’язань і не мусять давати ніяких пожертв, як, наприклад, в інших церковних громадах існує обов’язок жертвувати 10% від достатку. У нас люди йшли вільно за Божою благодаттю, за зціленнями душі й тіла, а також за безцінними знаннями. І насищались цими дарами скільки хотіли. У нас ніхто нікого не умовляв і навіть не переконував, бо всі, кому по душі, були з нами. А кому було чуже, йшли й шукали свого. Бо мають вільний вибір від Бога. Нам не потрібні духовні раби, нам потрібні друзі. І чим більше, тим ліпше для нас усіх, щоб Україна ставала Божою родиною. Тому ми були раді, коли наші люди спілкувалися з тими, хто поза церквою, і приводили до нас нових друзів, які шукали правду й сенс життя й буття. Тому це неправда, що ми забороняли, бо інакше ми не змогли б розвиватися. Навпаки, я призивав, щоби спілкувалися й доносили істину до людей. Також ви чули мої запрошення по телебаченню і в газетах.

Ви може маєте на увазі тих людей, хто були відлучені від церкви, таких близько півдесятка осіб.

Так ті особи займалися чаклуванням і шельмуванням. Вони навчені Ольгою Асауляк, яка має свою школу, розвинуту по всій Україні. Вони говорили людям, що знають, коли ті були реінкорновані, ким і коли вони жили в минулих життях і які гріхи вони робили, за що вони померли і що їм слід зараз робити, щоб бути прощеними. Це шокувало людей. Далі несли ще більшу єресь і говорили, що в них інший Бог, сильніший навіть від Триєдиного Бога. Ці жінки були заслані ще раніше, і ніяк не вписувались в нашу громаду. Такі, як Думанська Л. і інші. Тому згідно канонів і номоканонів Церкви, а також Святого Писання, ми їх відлучали від громади і просили, щоб ті, хто бажають бути духовно здоровими, уникали спілкування з ними і, можливо, із подібними чаклунами.

Мої лекції прослухало близько семи – дев’яти тисяч людей, і з них було відлучено близько 5-7 осіб . Чи це є велике число? Ні. Також дехто з них відлучений з терміном на рік-два. Почитайте канони й номоканони церкви і ви зрозумієте, що в церкві є свої канони й дисципліна, без яких церква розвалиться.

Питання 13: Навіщо на огорожі будівлі вашої церкви колючий дріт?

Через напади, які вже сталися проти нашого духовенства й через захоплення наших церков у м. Ужгороді, а також через напади, які сталися проти мене, як Патріарха Церкви. Також зломи моєї квартири й патріархії змушують нас ужити елементарних заходів захисту. Ми бачимо, що в часи розвитку демократичних процесів в Україні дискримінація Божої Церкви сягає сталінських часів.

У нас філаретівці забрали уже дві церкви в Ужгороді. Одну церкву спалили і розбили фундамент (докладніше...). Другу забрали силою і там сьогодні намагається служити філєпископ Кирило УПЦ КП (докладніше...). 5-6 числа був напад на патріархію, 6-ого числа був напад на мій апартамент. Ще пізніше, коли я вже був в іншій країні, вломилися в мою квартиру і покрали мої документи, навіть на приватну власність, і взагалі ті документи, які є в БТІ і тому подібне. Вони забрали всі мої приватні документи, всі мої відео й аудіо записи, і нічого там не можуть знайти, окрім мого служіння, окрім моїх проповідей, окрім моїх наукових, богословських праць. Кожен раз вони намагаються підкинути нам наркотики, але ми фіксуємо їх дії на відеокамеру, коли вони риються в моїх речах (докладніше...).

Колючий дріт нам потрібен щоб боронитися від сваволі Гулеватих і Філаретів. Бо їх найманці уже нападали на наш храм і зрізали нам зовнішні камери спостереження. Але люди, що були всередині, пов’язали їх і викликали міліцію, яка їх відпустила без жодних покарань, бо ж Гулеватий знову їм заплатив. Наш сусід-наркоман побив нам дорогий профільний паркан, наніс збитку на 19 тисяч у.о., але дільничний міліціонер Дарницького району його покриває. Зрозуміло, що ми подали до суду і так просто справи не залишимо.

То чи не є небезпечно не чіпляти колючого дроту? Ми нікого не зачіпаємо. Тихенько будуємося й молимося, а на нас лізуть з усіх сторін, як дикі монстри, щоб знищити Божу Церкву.

Питання чому? Тому, що ми жива Божа Церква, яка Дияволу, що поселився в Україні, не угодна. Він не бажає, щоб люди пізнавали Бога і жили щасливо в Його захисті, а це саме те, що стається майже з кожним, хто до нас приходить, щиро шукаючи Бога. Почитайте їхні відгуки (докладніше...). Якщо люди України зможуть почути і відчути наші проповіді, то вони стануть щасливими і сильними при будь-яких скрутних обставин. Бо вони не тільки увірують, а пізнають Бога, як пізнали Його вибрані. Такі люди дадуть лад не тільки в своїй державі, а будуть допоміжні в розбудові добра у всьому світі. Бо не тільки увірували, а почали пізнавати Бога і відчувати Його Святу присутність у своєму житті. Таку Церкву в Україні Диявол і гонить через свою підручну силу. Христос навчав: «Мене гнали і вас повинні гнати, якщо ви мої…». Це зайвий раз свідчить, що ми Божа Церква.

В такій державі, де зневажаються закони свободи совісті і наші конституційні й законні права, можна сподіватися всього. Україна сьогодні не та держава, де людина почуває себе захищеною. Але щоб до такої міри в Україні відбувалося переслідування віруючих людей, які щиро хочуть молитися Богу, це недопустимо сьогодні ні в одній правовій державі.

Тому ми змушені вживати приватних захисних заходів і бути напоготові, щоб не тільки охоронні служби, але й вірні зі своїми родинами і представниками правозахисних організацій прибули на захист Божого Дому навіть серед ночі. Також у міжнародних правових організаціях запевнили нас, що спостерігають і вивчають процеси дискримінації в Україні й у відповідний момент зроблять серйозні зауваження уряду Держави Україна.

А поки що в Україні тільки надія на Всесильного Бога і колючий дріт, щоб захищати всі Божі душі, які вже з нами, і ті, які до нас ще прийдуть.

Запрошуємо до нас усіх спраглих на Божу істину й благодать.

Я вдячний Божим друзям, через яких Господь захищає Свою Церкву і мене. Запрошуємо до нас усіх, хто бажає зустріти справжніх друзів у своєму житті.

ПРОТИСТОЯННЯ, сайт УАПЦ-К

Посилання в тему
  • SOS! НАМАГАЮТЬСЯ ЗНИЩИТИ ПАТРІАРХА МОЙСЕЯ
  • ПРЕС-КОНФЕРЕЦІЯ УАПЦ-КЇ В УНІАН 2 ЛИСТОПАДА 2009 РОКУ
  • ЗВЕРНЕННЯ ПАТРІАРХА МОЙСЕЯ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ
  • АКЦІЯ ПРОТЕСТУ УАПЦ-К ПРОТИ КОРУПЦІЇ В ГОЛОСІЇВСЬКОМУ РАЙОННОМУ СУДІ М. КИЄВА — ПРОТИ ЗНИЩЕННЯ ПАТРІАРХА МОЙСЕЯ
  • АКЦІЯ ПРОТЕСТУ УАПЦ-К БІЛЯ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ М. КИЄВА ПРОТИ ЗНИЩЕННЯ ПАТРІАРХА МОЙСЕЯ


Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.