logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Російські вболівальники погрожують убивством олімпійському чемпіону

Олімпійський чемпіон, шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон, який закликав через допінговий скандал бойкотувати етап Кубка світу в Тюмені, зізнався, що отримував погрози вбивства від російських уболівальників.

Російські вболівальники погрожують убивством олімпійському чемпіону

"Злякався я за своє життя після таких повідомлень? Ні, але, звичайно, неприємно, коли ти прокидаєшся і читаєш, що тебе хочуть вбити. Люди не зрозуміли, яку мету я переслідую. А я просто хочу чесних змагань. Треба, що у всіх були рівні можливості", — сказав шведський біатлоніст сайту championat.com.

Новини
Росія потрапила в серйозний біатлонний скандал

Незважаючи на це, олімпійський чемпіон вірить, що в майбутньому в Росії усе ж зможуть відбудуться великі міжнародні змагання.

"Але поки я не бачу, як ми можемо там змагатися. Маємо те, що маємо. Це не ідеальна ситуація. Росія досі не виконала те, що від неї просять і поки що не відповідає вимогам", — сказав Самуельсон.

Як повідомляв OBOZREVATEL, володар "золота" у лижній естафеті зимової олімпіади в Сочі швед Ларс Нільсен впевнений, що російські спортсмени на Іграх вживали допінг.

Читайте всі новини по темі "допінговий скандал" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/sport/biathlon/rosijski-vbolivalniki-zagrozhuyut-ubivstvom-olimpijskomu-chempionu.htm”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.