logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Уряд Угорщини закликав вшанувати солдат, які воювали разом з нацистами

Уряд Угорщини закликав вшанувати солдат, які воювали разом з нацистами

Угорський уряд у суботу, 12 січня, розмістив на своїй офіційній Facebook-сторінці повідомлення, у якому закликав вшанувати пам’ять «героїв, які боролися за Угорщину на Дону» у Другій світовій війні.

Відповідне повідомлення уряд Угорщини опублікував до 76-ої річниці «битви на Дону», повідомляє Українська правда

«Пам’ятаймо про звитягу наших дідів, про тих героїчних угорських солдат, які до останнього боролися за Угорщину на Дону…», — йдеться у повідомленні на урядовій Facebook-сторінці.

В уряді Угорщини вказують, що 12 січня 1943 року «радянська армія розпочала наступ проти 2-ої угорської армії, чисельність якої становила 200 тисяч осіб». В результаті Угорщина «втратила 120 тисяч героїчних солдат, багато потрапили в полон».

У повідомленні є заклик вшанувати пам’ять полеглих. «Шана героям!», — йдеться у тексті.

У січні 1943 року 2-га угорська армія, яка була союзником гітлерівців у Другій світовій війні, була вщент розбита внаслідок Острогозько-Розсошанської операції радянських військ. Цей розгром став чи не найбільшою військовою поразкою Угорщини за всю історію.


Джерело статті: “http://fromua.news/article/3293526/uryad-ugorschini-zaklikav-vshanuvati-soldat-yaki-voyuvali-razom-z-natsistami/”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.