logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

"Слуга народу" готує революцію для "євроблях": нововведення законопроєкту

У Верховній Раді зареєстрували два законопроєкти № 2342 і 2345, авторства нардепа від "Слуги" Олексія Ковальова. Документ кардинально змінить правила для "євробляхерів".

Об этом сообщает http://tr-experts.com

Так, як йдеться в матеріалі OBOZREVATEL, ідеї включають в себе: протягом 180 календарних днів з дня набрання чинності законопроекту не враховувати віковий коефіцієнт при розрахунку акцизного збору. також:

  • не враховувати екологічний стандарт (Євро-5);


  • призупинити дії підвищувальних коефіцієнтів до ставок акцизу (для авто віком 5-8 років – коефіцієнта 40, старше 8 років – 50);


  • з 1 січня 2021 року вилучення з переліку підакцизних товарів легкових автомобілів, кузовів до них, причепів та напівпричепів, мотоциклів, транспортних засобів, призначених для перевезення 10 осіб і більше, транспортних засобів для перевезення вантажів.


В Україні можуть істотно знизити податок на "евробляхі"

В Україні можуть істотно знизити податок на "евробляхі"

politeka.net

Новини
Ще півроку на розмитнення: у Раді прояснили питання з "євробляхами"

Автоюрист Денис Коніушко вважає, що такий формат загравання з евробляхерамі несправедливий. Прийняті закони минулим парламентом діють близько року, багато власників авто заплатили ще за старими розцінками.

Як розповідав OBOZREVATEL :

  • Податки на "євробляхи" запропонували скасувати, так само, як і послабити облік віку транспортного засобу, який впливає на суму акцизного збору.


  • У Кабінеті міністрів пішли назустріч власникам авто на іноземній реєстрації та вирішили їх не штрафувати.


  • Стало відомо, скільки складено протоколів з початку дії штрафів за "євробляхи".


Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Податки в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/sluga-narodu-gotue-revolyutsiyu-dlya-evroblyah-novovvedennya-zakonoproektu.htm”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.