logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

"Ніхто не постраждає": Філатов прокоментував чутки щодо закриття комплексу "Шинник"

Ситуація, що розгорнулася навколо КП "Культурно-спортивний комплекс "Шинник"", подається у дещо спотвореному вигляді. Так, у проєкті розпорядження, котрий оприлюднено на сайті міської ради, йдеться виключно про ліквідацію юридичної особи.

Об этом сообщает http://boileroom.top

"Ніхто не збирається закривати спортивний комплекс, ображати дітей та батьків, розганяти гуртки. Це не відповідає дійсності. Нічиї інтереси не постраждають. Йдеться про передання майнового комплексу за документами до іншого комунального підприємства. Ми змушені оптимізувати комунальні підприємства – в умовах недофінансування з центрального бюджету", – заявив Борис Філатов на своїй сторінці в Instagram.

Більш детально про ситуацію з "Шинником" очільник міста розповість уже наступного тижня – у новому випуску авторської передачі "Запитай Філатова" на своєму youtube-каналі: https://www.youtube.com/c/БорисФілатов_Канал.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/nihto-ne-postrazhdae-filatov-prokomentuvav-chutki-schodo-zakrittya-kompleksu-shinnik.htm”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.