logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Спалити сукню перед фотографом: сьогодні на учасниць «Модель XL» чекає одразу три випробування


Боротьба почнеться вже під час поселення у «будинок моделей»

Раніше стало відомо, який приз (а точніше декілька!) отримає переможниця проекту «Модель ХL». Боротися і справді є заради чого. Тому на учасниць реаліті-шоу цього випуску чекає одразу три випробування. Вже сьогодні о 21:30 глядачі телеканалу «1+1» стануть свідками, як конкурсантки перевтіляться у нові образи, спробують позбутися важких спогадів та власних комплексів.

Перші складнощі виникнуть одразу ж під час поселення у «будинок моделей», а боротьба за місце в кімнаті ледь не змусить одну із найяскравіших учасниць кастингу покинути проект.

Після цього конкурсантки спробують лишити в минулому невдачі та поразки під час випробування «Перевтілення». Їм доведеться згадати всі образи та біль, написати на сукні найболючіші слова, які їм говорили, а під час фотосесії розірвати її та спалити. Так, під час випробувань одна із конкурсанток Наталія Петрик зізналася, які приниження з боку своїх однокласників вона пережила.

Похожие материалы:

Двобій із Богданом Юсипчуком та забіг на стадіоні: чого...

Чому хлопець plus-size не пройшов кастинг «Модель XL»...

Дівчина із 13 розміром грудей і перший хлопець plus-size:...

«Уявіть, через що мені довелося пройти у шкільні роки: на випускному хлопець, який мав бути моєю парою, вирішив прийти на вечірку один і розказував усім про те, що я надто товста для нього. Весь вечір я провела в сльозах. Такого приниження я раніше не відчувала», – розповіла дівчина.

Також цього випуску учасницям проекту доведеться дефілювати у весільних сукнях та впоратися із невгамовними «гостями весілля».

За результатами усіх випробувань Катерина Осадча, Андре Тан, Тетяна Мацкевич та Богдан Юсипчук приймуть рішення, кому із дівчат доведеться покинути проект.

Рейтинг статьи / 0
Facebook
ЗИМА БЛИЗКО: СОСТАВЬТЕ СВОЙ ИДЕАЛЬНЫЙ МАРШРУТ...
ВАШ BEAUTY-ГИД ПО РАСТИТЕЛЬНОЙ КОСМЕТИКЕ
ХЭЙЛИ БОЛДУИН И ДЖАСТИН БИБЕР ТАЙНО ПОЖЕНИЛИСЬ...
КЭТИ ХОЛМС ПОКАЗАЛА, В КАКОМ КОСТЮМЕ МОЖНО...

Джерело статті: “https://elle.ua/stil-zhizni/afisha/spaliti-suknyu-pered-fotografom-sogodn-na-uchasnic-model-xl-cheka-odrazu-tri-viprobuvannya/”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.