logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Вчені розповіли про користь вживання кави


Вчені Інституту Циндао в Китаї заявили про те, що кофеїн допомагає знизити ризик розвитку розацеї – захворювання, яке характеризується запаленням і розширенням судин і почервонінням шкіри обличчя, повідомляє MedicalXpress.

Вчені вивчили дані 82737 жінок, які взяли участь в довгостроковому дослідженні Nurses’ Health Study II. Метою дослідження було виявлення впливу різних чинників на здоров’я. Дослідники виявили 4945 випадків випадків розацеї.

У результаті було встановлено, що зі збільшенням кількості вживаного кофеїну знижувався ризик розвитку розацеї. Так, відношення ймовірності виникнення розацеї у тих, хто пив багато кави, до ймовірності хвороби у людей, хто вживав менше однієї чашки на місяць, становить 0,77.

Варто відзначити, що на даний момент учені не можуть пояснити механізм, який лежить в основі сприятливого впливу вживання кофеїну на зниження ризику розвитку розацеї.

Раніше повідомлялося про те, що вчені винайшли універсальні ліки від хвороб мозку. Ці ліки розбивають бляшки в мозку у мишей, заражених хворобою Альцгеймера або Паркінсона, і покращують когнітивні і запам’ятовуючі функції мозку тварини.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/vcheni-rozpovili-pro-korist-vzhivannya-kavi-291726_.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.