logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Спецкостюм, у якому Путін відвідував у Москві лікарню для заражених коронавірусом, був американським

У костюмі хімзахисту Путін відвідав лікарню в Москві

Костюм хімічного захисту, у який був одягнутий президент РФ Володимир Путін під час відвідування 24 березня в московському селищі Комунарка лікарні для заражених коронавірусом, виготовлено американською компанією DuPont. На це звернув увагу проєкт "Открытые медиа".

Об этом сообщает Руспрес

Журналісти зазначають, що такий захисний комбінезон без панчохи, який називається DuPont Tychem 2000 C, інтернет-магазини в Росії продають за 1800 руб. (приблизно 650 грн).

Костюм одноразовий хімічностійкий нестерильний.

За даними "Открытых медиа", рукавички, які носив у лікарні Путін, теж американські, фірми Kleenguard.

На очільнику Кремля була російська панорамна маска UNIX 6100, інтернет-магазини продають її за 5520 руб.

Отже, роблять висновок учасники проєкту, повний захист Путіна від коронавірусної інфекції коштував приблизно 9 тис. руб. (приблизно 3,2 тис. грн).


Фото: kremlin.ru
Фото: kremlin.ru


Путін оглядав лікарню в Комунарці 24 березня. На його думку, в лікарні все "працює як годинник".

За даними станом на вечір 24 березня, у Росії офіційно налічували 495 випадків інфікування коронавірусом, із них 325 – в Москві та області, повідомляє РБК.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в китайській провінції Хубей. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними американського Університету Джонса Гопкінса, станом на 25 березня загальна кількість інфікованих у світі перевищила 423 тис. осіб, із них 18 923 – померли, понад 108 тис. – одужало.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-spetskostjum-v-jakomu-putin-vidviduvav-u-moskvi-likarnju-dlja-zarazhenih-koronavirusom-buv-amerikanskim-1492614.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.