logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

В Україні 10% населення вважає, що Росія переможе, але більшість вірить у перемогу України (ОПИТУВАННЯ)В Україні 10,3% населення вважають, що в майбутньому Росія здобуде перемогу.

Об этом сообщает Компромат


Про це свідчить соціологічне дослідження Київського міжнародного інституту соціології.


Водночас, 50,5% респондентів кажуть, що перемогу здобуде Україна.Ще 35,7% важко сказати, а 3,5% відмовляються відповідати.


Найбільше в перемогу України вірять на Заході, найменше – на Донбасі. Перемогу Росії більше за все бачать в майбутньому на Сході.


Також варіант про перемогу України обирають найбільше респонденти, які є виборцями Олега Ляшка, Петра Порошенка, Володимира Зеленського та Ігоря Смешка.


Тоді як відповідь про перемогу Росії частіше за інших дають виборці Віктора Медведчука та Юрія Бойка. Електорат цих політиків розділився на ці два варіанти приблизно порівну.Крім того, 37,2% населення вважає, що Україна досягне перемоги, оскільки Росія слабка відстала держава, а з Україною весь цивілізований світ.


Їм на противагу 31,2% каже, що Україна ніколи не переможе, оскільки політично та економічно набагато слабша за Росію.


Ще 27,9% населення важко відповісти на це питання, а 3,7% відмовляються казати свою думку.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/v-ukra-n-10-naselennya-vvazha-shcho-ros-ya-peremozhe-ale-b-lsh-st-v-rit-u-peremogu-ukra-ni-o”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.