logo
  • Если работа приносит только деньги, значит нас купили.!

Поліція Києва затримала в урядовому кварталі людей із кийками та газовими балончиками

Правоохоронці помітили підозрілих осіб, які перебувають біля мікроавтобусів у дворах будинку на вулиці Шовковичній

Київські правоохоронці затримали 31 жовтня в урядовому кварталі молодиків, у яких виявили кийки, балаклави і газові балончики, інформує прес-служба Головного управління Національної поліції України в місті Києві.

"Крім того, в одного із чоловіків правоохоронці вилучили зброю. Усіх затриманих доставили в Печерське управління поліції для надання пояснень", – ідеться в повідомленні.

Зазначено, що 31 жовтня в урядовому кварталі Києва відбуваються заходи за масовою участю громадян.

Правоохоронці помітили підозрілих осіб, які перебувають біля мікроавтобусів у дворах будинку на вулиці Шовковичній.

"Поліцейські провели поверхневий огляд та виявили заборонені предмети: кийки, балаклави, газові балончики тощо. На місце події прибула слідчо-оперативна група Печерського управління поліції для документування події та вилучення заборонених речей", – ідеться в повідомленні.

Також зауважують, що подію зареєстрували в журналі Єдиного обліку заяв та повідомлень.

У центрі Києва під Кабінетом Міністрів 31 жовтня триває мітинг "Стоп тарифам!", організований Радикальною партією Олега Ляшка, повідомляє лідер політсили у Facebook.


https://www.facebook.com/O.Liashko/videos/1884890411579547/

Крім того, біля будівлі українського уряду відбувається акція протесту з вимогою звільнити з посади в.о. голови Фонду державного майна України Віталія Трубарова, пише "КП в Украине".


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-politsija-kijeva-zatrimala-v-urjadovomu-kvartali-ljudej-iz-kijkami-ta-gazovimi-balonchikami-468920.html”

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.

Кто весь день работает, тому некогда зарабатывать деньги.